home race uitslagen 2009 11 juli 2009 finale geldrops open
11 juli 2009 Finale Geldrops Open 280 m

 

Heat 1 Consolation Reuen 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

5

1

PUCKAUN PHANTOM

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

17,05

R.Coenen

6

2

DYSERT OASIS

Top Honcho

Dysert Saoire

17,09

A.Slot

4

3

BOXSTER CAMOLIN

Dave Mentor

Vigorous Carrera

17,15

P.Steinbrecher

3

4

PUCKAUN TYSON

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

17,26

R.Scheepers

1

5

PUCKAUN PETRO

Honcho Classic

Vigorous Zamora

17,50

P.Seifert

2

6

QUESTHOUSE TOBEY

Droopys Kewell

Miss Wonderfull

17,67

A.Thomann

 

 

Heat 2 Graded Race 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

2

1

BLACK DYNAMITE VAN MARDRIKS HOF

Freeman

Gracious Knows

17,30

S.Hopman

3

2

TOASTING JACK

Charity Jack

Barnesmore Lady

17,36

H.Protzman

4

3

AUSSIE OCTANE

Pure Octane

Electric Osti

17,52

P.Steinbrecher

 

 

Heat 3 Graded Race 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

6

1

HURRICANES WILL POWER

Nicksbestgamble

Hurric Overjoyed

18,81

A.Levens

4

2 isq

STRESS FREE MATT

Droopys Vieri

Mammys Picture

18,84

A.Slot

5

3

GIGI BLACK VAN HET ZONNEWOUD

Vigorous Brandon

Zen ot Quickhunt

18,89

M.Smet

2

4

MONTANA OF THE J.D.K. DOG'S PLACE

Daydream ot RR

Elbony Tulip

0,00

J.van Dingenen

 

 

Heat 4 Consolation Teven 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

2

1

SEANIS MERRY

Honcho Classic

Previous

17,28

T.vd Moosdijk

4

2

WESTMEAD ANGEL

Droopys Vieri

Westmead Marsia

17,49

G.Muller

3

3

PUCKAUN LA PAJA

Honcho Classic

Vigorous Zamora

17,52

T.Koch

 

 

Heat 5 Finale Teven 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

5

1

VIGOROUS XARA

Droopys Woods

Vigorous Zamora

17,01

G. Muller

2

2

TREACLE DRUM

Tucks Mein

Killevy Phantom

17,07

J.de Klerk

1

3

MERRY GUEST

Fortune Mike

Nena Guest

17,34

K.Sweelssen

3

4

MOUNTJOY PEARL

Brett Lee

Star of Dormin

17,41

J.Brouwer

4

5

LYNN CAMOLIN

Dave Mentor

Vigorous Carera

17,64

P.Steinbrecher

6

6

WEIHAWEI VAN MARDRIKS HOF

Ballyhoe Jack

Heres Minnie

17,83

J.Brouwer

 

 

Heat 6 Graded Race 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

3

1

BRIDGE NATIVE

Droopys Scolari

Last Sheila

16,91

J.van der Bij

2

2

EBBY VAN HET ZONNEWOUD

Vigorous Brandon

Zen

17,12

A.Luijten

5

3

GELDROPS STRIDE (W)

Standard Scratch

Pineapple Vera

17,27

W.Scholz

4

4

TALISKER SCORE (W)

Larkhill Jo

Raceline Lady

17,43

R.Thomann

 

 

Heat 7 Finale Reuen 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

3

1

CHILLI COBRA

Knockabout Wok

Lefante Justine

17,07

G.Muller

6

2

MOUNTJOY STAR

Brett Lee

Star of Dromin

17,10

T.vd Moosdijk

1

3

BROTHER MICK

Droopys Vieri

Southwell Asia

17,19

G.Muller

5

4

PUCKAUN COOLMAN

Big Daddy Cool

Nena Guest

17,34

G.Muller

4

5

PUCKAUN BAILEY

Honcho Classic

Vigorous Zamora

17,42

R.Greco

2

6

LICENCE TO KILL

Premier Fantasy

Batties Alisha

17,51

P.Steinbrecher

 

terug  top Laatste update