home race uitslagen 2009 20 juni 2009 geldrop
20 juni 2009 De Richard Sweelssen Puppy Derby

 

 

 

Heat 1 Graded Race 490 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

2

1

GENESIS JOSE

Hallucinate

Flames of Gold

29,80

F.van Hoof

1

2

ROSWELL DIAMOND

Hot Cruise

Class Bett

29,81

J.Brouwer

3

3

TREACLE DRUM

Tucks Mein

Killevy Phantom

29,93

J.de Klerk

 

 

 

 

Heat 2 Graded Race 490 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

3

1

DINGO OF THE QUICK HUNTERS

Crossing Border

Misterie

30,54

M.Piercourt

5

2

WESTMEAD ANGEL

Droopys Vieri

Westmead Marsia

30,59

G.Muller

4

3

CACHEM AMOEBA

Larkill Jo

Cachem Helen

30,88

Owner Team

 

 

 

 

Heat 3 Graded Race 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

4

1

MOUNTJOY PEARL

Brett Lee

Star of Dormin

16,95

J.Brouwer

3

2

SEANIS MERRY

Honcho Classic

Previous

17,27

T.vd Moosdijk

5

3

VIGOROUS XARA

Droopys Woods

Vigorous Zamora

17,30

G. Muller

1

4

CARDEN BLUEBELL

Disguised

Bell Sensation

17,63

G.Koekoek

2

5

MOUNT CAPPUCINE 'S GUCCI

Aussie Hot Socks

Anoushka

17,67

K.Gielen

 

 

 

 

Heat 4 Graded Race 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

1

1

BROTHER MICK

Droopys Vieri

Southwell Asia

16,74

G.Muller

6

2

MOUNTJOY STAR

Brett Lee

Star of Dromin

16,77

J.vd Moosdijk

2

3

PUCKAUN BAILEY

Honcho Classic

Vigorous Zamora

16,98

R.Greco

3

4

LICENCE TO KILL

Premier Fantasy

Batties Alisha

17,17

P.Steinbrecher

5

5

CHILLI COBRA

Knockabout Wok

Lefante Justine

17,28

G.Muller

4

6

ELBONY CHAMP

Kiowa Sweet Trey

Elbony Spirit

17,30

V.Gerving

 

 

 

 

Heat 5 Graded Race 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

3

1

GENERAL LEE OF THE J.D.K DOG'S PL

Daydream ot RR

Elbony Tulip

17,24

J.de Klerk

2

2

DIONA OF THE JDK DOG'S PLACE

Daydream ot RR

Elbony Tulip

17,51

A.Levens

1

3

MONTANA OF THE J.D.K. DOG'S PLACE

Daydream ot RR

Elbony Tulip

17,76

J.van Dingenen

 

 

 

 

Heat 6 Graded Race 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

3

1

AUSSIE OCTANE

Pure Octane

Electric Osti

17,07

P.Steinbrecher

2

2

DAY DREAM OF THE RAPID'S RACERS

Standard Scratch

Pineapple Vera

17,53

R.Reniers

4

3

SPLENDID LAD

Elite State

Selecta Venus

17,65

P.Steinbrecher

1

4

GIGI BLACK VAN HET ZONNEWOUD

Vigorous Brandon

Zen ot Quickhunt

17,77

M.Smet

5

5

KNOCKFINISK ROSE

World Class

Knockfinisk Star

17,96

G.Koekoek

 

 

Heat 8 Graded Race 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

4

1

JOE NOBLE

Droopys Maldini

Strideon Lady

16,82

G.Muller

2

2

PUCKAUN PETRO

Honcho Classic

Vigorous Zamora

17,22

P.Seifert

1

3

BOXSTER CAMOLIN

Dave Mentor

Vigorous Carrera

17,47

P.Steinbrecher

3

4

LYNN CAMOLIN

Dave Mentor

Vigorous Carera

17,475

P.Steinbrecher

6

5

GELDROPS STRIDE (W)

Standard Scratch

Pineapple Vera

17,55

W.Scholz

5

6

LAKEYS STRIKER

Farloe Bond

Willoughby Fox

17,65

Team Greyhoun

 

 

Heat 10 Finale Veteranen 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

3

1

SHELBOURNE RYAN

Brett Lee

Queen Survivor

16,69

Hoof/Hopman

2

2

ANGEL PACIFIC

Pacific Mile

Pams Angel

17,17

P.de Haan

4

3

BLACK WARRIOR

Bypass Byway

Pineview Gem

17,24

Team Greyhoun

1

4

VIGOROUS DENNIS

Knockeevan Major

Frisby Fizz

17,48

F.de Schutter

5

5

PACEE GAMBLE ( W )

Mobhi Gamble

Doras Charm

17,56

P.Steinbrecher

 

 

Heat 12 Finale Puppy Derby 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

1

1

QUESTHOUSE TOBEY

Droopys Kewell

Miss Wonderfull

16,94

A.Thomann

3

2

PUCKAUN TYSON

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

17,00

R.Scheepers

4

3

PUCKAUN SPENCER

Big Daddy Cool

Nena Guest

17,14

G.Muller

2

4

PUCKAUN COOLMAN

Big Daddy Cool

Nena Guest

17,17

G.Muller

5

5

PUCKAUN PHANTOM

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

17,32

R.Coenen

 

terug  top Laatste update