home race uitslagen 2009 4 aug 2009 halve finale EK te geldrop
4 aug 2009 Halve Finale EK te Geldrop

 

Heat 1 Semi Finals Dogs 280 mtr 1-2-3 Final 4-5-6 Cons.

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

6

1

KENGYELFUTO SPEED SCOOBY

Braydon Shiraz

Roadrunner Miss

16,65

B.Laszlo

5

2

AUSSIE OCTANE

Pure Octane

Electric Osti

17,03

P.Steinbrecher

4

3

MOUNTJOY STAR

Brett Lee

Star of Dromin

17,04

T.vd Moosdijk

3

4

JOE NOBLE

Droopys Maldini

Strideon Lady

17,18

G.Muller

2

5

LICENCE TO KILL

Premier Fantasy

Batties Alisha

17,21

P.Steinbrecher

1

6

QUESTHOUSE TOBEY

Droopys Kewell

Miss Wonderfull

17,44

A.Thomann

 

Heat 2 Semi Finals Dogs 280 mtr 1-2-3 Final 4-5-6 Cons.

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

6

1

PUCKAUN PHANTOM

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

16,80

R.Coenen

5

2

DYSERT OASIS

Top Honcho

Dysert Saoire

17,09

A.Slot

4

3

BOXSTER CAMOLIN

Dave Mentor

Vigorous Carrera

17,26

P.Steinbrecher

3

4

PUCKAUN TYSON

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

17,40

R.Scheepers

2

5

PUCKAUN BAILEY

Honcho Classic

Vigorous Zamora

17,62

R.Greco

1

6

PUCKAUN PETRO

Honcho Classic

Vigorous Zamora

17,78

P.Seifert

 

Heat 3 Semi Finals Dogs 490 mtr.1-2 Final 3-4 Cons.

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

5

1

BROTHER MICK

Droopys Vieri

Southwell Asia

29,37

G.Muller  

4

2

ROSWELL DIAMOND

Hot Cruise

Class Bett

29,54

J.Brouwer

3

3

GENESIS JOSE

Hallucinate

Flames of Gold

29,85

F.van Hoof

2

4

TAG ALONG HABIBI

Droopys Vieri

Tag Along Ivy

30,93

R.Thouron

1

5

DAY DREAM OF THE RAPID'S RACERS

Standard Scratch

Pineapple Vera

31,27

R.Reniers

 

Heat 4 Semi Finals Dogs 490 mtr.1-2 Final 3-4 Cons.

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

5

1

CHILLI COBRA

Knockabout Wok

Lefante Justine

29,60

G.Muller

4

2

LYREEN MOVER

Top Honcho

Lyreen Diva

29,81

M.Picinelli

3

3

BRIDGE NATIVE

Droopys Scolari

Last Sheila

29,89

J.van der Bij

2

4

FENOMEN CO CO

Tee Gee Special

Cikorka Co Co

30,00

V.Placek

1

5

TAKE ON BEAR

Mabels Dilemma

Miss Mineola

31,30

M.Iqbal

 

Heat 5 Semi Finals Bitches 280 mtr 1-2-3 Final 4-5 Cons.

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

5

1

ARDMAYLE SQUAW

Multibet

Its Awesome

16,74

M.Picinelli

4

2

KAJOL

Headbound

Banks Hill

17,10

M.Iqbal

3

3

LYNN CAMOLIN

Dave Mentor

Vigorous Carera

17,18

P.Steinbrecher

2

4

SEANIS MERRY

Honcho Classic

Previous

17,39

T.vd Moosdijk

1

5

POWER ADIOS

Footfield Felix

Kilcullen Bee

17,90

Juul Lynge

 

Heat 6 Semi Final Bitches 490 mtr 1-2-3 Final 4 Cons.

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

4

1

MOUNTJOY PEARL

Brett Lee

Star of Dormin

30,00

J.Brouwer

3

2

CARDEN BLUEBELL

Disguised

Bell Sensation

30,17

G.Koekoek

2

3

SHOLE LACE KATE DATE

Top Saving

Genuine Bloom

30,91

J.Lunge

1

4

ASHBURY COLLEEN

Tyrur Ted

Oolas Double

31,36

V.Guzniczak

 

Heat 7 Semi Finals Bitches 280 mtr 1-2-3 Final 4-5 Cons.

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

5

1

ELBONY TIFFANY

Droopys Maldini

Ballindean Star

16,82

T.Steffenova

4

2

PUCKAUN ROMINA

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

17,07

G.Muller

3

3

ELBONY CHAMP

Kiowa Sweet Trey

Elbony Spirit

17,57

V.Gerving

2

4

QUATRO CAMOLIN

Daves Mentor

Vigorous Carera

17,61

P.Steinbrecher

1

5

ATTIKA ANGEL HEART

Orry Son Jivago

Nessie

17,89

I.Joulain

 

Heat 8 Semi Finals Dogs 490 mtr 1-2 Final 3-4 Cons.

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

6

1

KENGYELFUTO SPEED SONNY

Braydon Shiraz

Roadrunner Miss

30,06

B.Laszlo

5

2

ROEVIEW JOSH

Droopys Kewell

Farloe Missy

30,18

M.Picinelli

4

3

COOLISKA BULLITT

Pure Octane

Infinite Beauty

30,29

B.Lesnodorski

3

4

EL COMODOTO

Razldazl Billy

Oasis Now

30,69

L.Germain

2

5

GELDROPS SPARK

Geldrops Touch

Initial Spark

31,04

C.Guzniczak

1

6

CLASSIC CHALLENGE

Olympic Dream G

Shinghis Savanah

31,93

X.Rezeau

 

Heat 9 Semi Finals Veterans 280 mtr 1-2-3 Final

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

4

1

LEMON ROCKY

Droopys Vieri

Lemon Holly

17,05

M.Picinelli

3

2

ANGEL PACIFIC

Pacific Mile

Pams Angel

17,35

P.de Haan

2

3

OYSTER SALES

Sonic Flight

Oyster Glory

17,59

Hopman/Brouw

1

4

JOES REBEL

Reactabound Rebel

Early Fawn

17,66

V.Guzniczak

 

Heat 10 Semi Final Bitches 490 mtr 1-2-3 Final 4-5 Cons.

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

4

1

TIFFANY

Mustang Rumbler

Bluff Point Pride

31,20

C/S.Johansson

3

2disq

EBBY VAN HET ZONNEWOUD

Vigorous Brandon

Zen

31,28

A.Luijten

2

3

MOONLIGHT HUNTER APPLE PIE

Hurricanes Valuta

Astala Vista Baby

31,29

Z.Barabas

1

4

TRINIDAD

Fortune Mike

Killua Lassie

31,30

J.Lunge

 

Heat 11 Semi Final Veterans 280 mtr.1-2-3 Final

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

3

1

SHELBOURNE RYAN

Brett Lee

Queen Survivor

16,71

Hoof/Hopman

2

2

VIGOROUS XARA

Droopys Woods

Vigorous Zamora

16,89

G. Muller

1

3

SEOMRA GAUDI

Climate Control

Seomra Cheeky

17,12

M.Picinelli

 

terug  top Laatste update