home race uitslagen 2009 4 juli 2009 Halve Finale Geldrops Open
4 juli 2009 Halve Finale Geldrops Open 280m

 

Heat 1 Halve Finale Reuen 1-2 Finale 3-4 Consolation

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

4

1

CHILLI COBRA

Knockabout Wok

Lefante Justine

16,85

G.Muller

5

2

PUCKAUN COOLMAN

Big Daddy Cool

Nena Guest

17,04

G.Muller

1

3

PUCKAUN TYSON

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

17,32

R.Scheepers

3

4

QUESTHOUSE TOBEY

Droopys Kewell

Miss Wonderfull

17,50

A.Thomann

2

5

DAY DREAM OF THE RAPID'S RACERS

Standard Scratch

Pineapple Vera

17,92

R.Reniers

 

Heat 2 Graded Race 490 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

1

1

VIGOROUS DENNIS

Knockeevan Major

Frisby Fizz

30,63

F.de Schutter

2

2

DINGO OF THE QUICK HUNTERS

Crossing Border

Misterie

30,96

M.Piercourt

3

3

SPLENDID LAD

Elite State

Selecta Venus

31,50

P.Steinbrecher

 

Heat 3 Halve Finale Teven 1-2-3 Finale 4-5 Consolation

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

2

1

MOUNTJOY PEARL

Brett Lee

Star of Dormin

17,135

J.Brouwer

1

2

MERRY GUEST

Fortune Mike

Nena Guest

17,14

K.Sweelssen

4

3

LYNN CAMOLIN

Dave Mentor

Vigorous Carera

17,28

P.Steinbrecher

3

4

SEANIS MERRY

Honcho Classic

Previous

17,35

T.vd Moosdijk

5

5

WESTMEAD ANGEL

Droopys Vieri

Westmead Marsia

17,37

G.Muller

 

Heat 4

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

5

1

HURRICANES WILL POWER

Nicksbestgamble

Hurric Overjoyed

18,06

A.Levens

6

2disq

LOPKES ANTARES (W)

Incredible Friend

Antilope vd Zilver

18,31

J.D'Joos

3

3

HURRICANES WAIT FOR ME

Nicksbestgamble

Hurric Overjoyed

18,42

A.Levens

4

4

SAND BANK

Honcho Classic

Bank Credit

18,47

J.van Dingenen

 

Heat 5 Halve Finale Teven 1-2-3 Finale 4-5 Consolation

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

2

1

TREACLE DRUM

Tucks Mein

Killevy Phantom

16,92

J.de Klerk

4

2

WEIHAWEI VAN MARDRIKS HOF

Ballyhoe Jack

Heres Minnie

17,54

J.Brouwer

5

3

VIGOROUS XARA

Droopys Woods

Vigorous Zamora

17,63

G. Muller

1

4

ANGEL PACIFIC

Pacific Mile

Pams Angel

17,74

P.de Haan

3

5

PUCKAUN LA PAJA

Honcho Classic

Vigorous Zamora

17,85

T.Koch

 

Heat 6 Halve Finale Reuen 1-2 Finale 3-4 Consolation

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

1

1

BROTHER MICK

Droopys Vieri

Southwell Asia

16,83

G.Muller

2

2

LICENCE TO KILL

Premier Fantasy

Batties Alisha

17,15

P.Steinbrecher

6

3

DYSERT OASIS

Top Honcho

Dysert Saoire

17,16

A.Slot

4

4

PUCKAUN PETRO

Honcho Classic

Vigorous Zamora

17,33

P.Seifert

5

5

PUCKAUN SPENCER

Big Daddy Cool

Nena Guest

17,37

G.Muller

3

6

GENERAL LEE OF THE J.D.K DOG'S PL

Daydream ot RR

Elbony Tulip

18,10

J.de Klerk

 

Heat 7 Graded Race 280 m

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

1

1

VIGOROUS PAULA

Droopys Wood

Kilcaroon Trix

17,34

J.D'Joos

4

2

STRESS FREE MATT

Droopys Vieri

Mammys Picture

17,71

A.Slot

2

3

DIONA OF THE JDK DOG'S PLACE

Daydream ot RR

Elbony Tulip

17,86

A.Levens

3

4

MONTANA OF THE J.D.K. DOG'S PLACE

Daydream ot RR

Elbony Tulip

18,15

J.van Dingenen

 

Heat 8 Halve Finale Reuen 1-2 Finale 3-4 Consolation

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

5

1

MOUNTJOY STAR

Brett Lee

Star of Dromin

16,94

T.vd Moosdijk

1

2

PUCKAUN BAILEY

Honcho Classic

Vigorous Zamora

16,95

R.Greco

3

3

BOXSTER CAMOLIN

Dave Mentor

Vigorous Carrera

17,18

P.Steinbrecher

4

4

PUCKAUN PHANTOM

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

17,71

R.Coenen

2

5

JOE NOBLE

Droopys Maldini

Strideon Lady

18,18

G.Muller

 

 

terug  top Laatste update