home race uitslagen 2009 31 oktober 2009 geldrops derby
31 oktober 2009 Geldrops Derby

 

Heat 1 Graded Race 280 meter

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

3

1

NEARLY THE BEST

Top Savings

Vigorous Lana

17.06

P.de Haan

2

2

PUCKAUN LA PAJA

Honcho Classic

Vigorous Zamora

17.34

T.Koch

1

3

VIGOROUS DENNIS

Honcho Classic

Previous

17.47

T.van de Moosdijk

 

Heat 2 Graded Race 280 meter

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

5

1

FOOLS AND HORSES

Hallucinate

Free Risk

17.16

H.Protzman

2

2

DAY DREAM OF THE RAPID'S RACERS

Standard Scratch

Pineapple Vera

17.66

R.Reniers

4

3

PUCKAUN SERENITY

Big Daddy Cool

Nena Guest

17.69

M van Iersel

3

4

DIONA OF THE JDK DOG'S PLACE

Daydream of
the Rapid's Racers

Elbony Tulip

17.80

A.Levens

 

Heat 3 Graded Race 280 meter

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

4

1

MOUNTJOY STAR

Brett Lee

Star of Dromin

17.05

T.v d Moosdijk

3

2

TREACLE DRUM

Tucks Mein

Killevy Phantom

17.30

J.de Klerk

5

3

PUCKAUN PHANTOM

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

17.38

R.Coenen

6

4

CARDEN BLUEBELL

Disguised

Bell Sensation

17.39

G.Koekoek

 

Heat 4 Graded Race 280 meter

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

5

1

VIGOROUS XARA

Droopys Woods

Vigorous Zamora

17.14

G. Muller

2

2

MERRY GUEST

Fortune Mike

Nena Guest

17.20

K.Sweelssen-Snippe

3

3

SHELBOURNE RYAN

Brett Lee

Queen Survivor

17.39

F.van Hoof/S.Hopman

4

4

LADY ASHER

Jet Spray

Seventh Sence

17.41

H.Protzman

1

5

VIGOROUS PAULA

Droopys Wood

Kilcaroon Trix

17.77

J.D'Joos

 

Heat 5 Graded Race 280 meter

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

3

1

BLACK THING

Judicial Post

Title Song

16.94

D.Timmer

4

2

TOASTING JACK

Charity Jack

Barnesmore Lady

17.10

H.Protzman

2

3

PUCKAUN ZORO

Honcho Classic

Vigorous Zamora

17.28

G.Muller

 

Heat 6 Geldrops Derby 490 meter

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

4

1

JOE NOBLE

Droopys Maldini

Strideon Lady

29.78

G.Muller

3

2

BROTHER MICK

Droopys Vieri

Southwell Buffy

30.00

G.Muller

2

3

GENESIS JOSE

Hallucinate

Flames of Gold

30.48

F.van Hoof

1

4

PUCKAUN ROMINA

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

30.68

G.Muller

 

Heat 7 Graded Race 280 meter

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

1

1

SANTIAGO

Carrowkeal Tom

Ponties Dream

17.53

J.Brouwer

3

2

WASHINGTON

Carrowkeal Tom

Ponties Dream

17.97

J.Brouwer

6

3

ECLIPSE

Twist Again Baffi

Zaccagnana

18.13

M.Temmerman

2

4

ERMIONE

Twist Again's Baffi

Zaccagnana

18.23

C.Temmerman

4

5

MONTANA OF
THE J.D.K. DOG'S PLACE

Daydream of the Rapid's Racers

Elbony Tulip

18.37

J.v Dingenen

5

6

CENTAUR LUKE

Elite State

Up in Lights

18.48

M.Heusschen

 

Heat 8 Oaklane Puppy Derby 280 meter

hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

4

1

RITE FLASH

Raging Flash

Rite Pagan

17.05

M.Piercourt

2

2

TALISKER SKYE

Ballymac Maeve

Millies Award

17.31

R.Thomann

5

3

Z-EAGLES ADRIANO

Westmead Hawk

Westmead Angel

17.45

R.Greco

3

4

PAGAN FLASH

Raging Flash

Rite Pagan

17.52

M.Piercourt

1

5

Z-EAGLES LUCIO

Westmead Hawk

Westmead Angel

17.73

G.Muller

6

3

Z-EAGLES FLASH

Daydream of the Rapid's Racers

Elbony Tulip

17.80

A.Levens

 

 

terug  top Laatste update