home race uitslagen 2010 geldrop 30-10-2010
30 okt-10 Finale Oaklane Derby & Puppy Derby 2010

 

Heat 1 Graded Race 280 meter

Hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

4

1

PUCKAUN ZORO

Honcho Classic

Vigorous Zamora

17,71

G.Muller

3

2

ENERGIE CAMOLIN

Whisky Assasin

Sandrine Bale

17,73

P.Steinbrecher

2

3

PUCKAUN LA PAJA

Honcho Classic

Vigorous Zamora

17,80

T.Koch

6

4

DRAGON TOUCH

Geldrops Spark

Broken Link

17,84

G.Koekoek

 

Heat 2 Consolation Oaklane Sprint Derby

Hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

3

1

CHOCOLATE CAMOLIN

Dave Mentor

Vigorous Carera

17,11

P.Steinbrecher

1

2

PUCKAUN ROMINA

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

17,11.2

G.Muller

4

3

CASHEN GERRY

Balintore Brave

Blakes Fawn

17,13

P.Steinbrecher

5

4

LYNN CAMOLIN

Dave Mentor

Vigorous Carera

17,18

P.Steinbrecher

3

5

CARDEN BLUEBELL

Disguised

Bell Sensation

17, 39

G.Koekoek

 

Heat 3 Graded Race 490 meter

Hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

4

1

SCINTILLAS RYAN

Top Honcho

Scintllas Lisa

30,05

D.Timmer

2

2

CLASSY LUKE

Droopys Scolari

Lunar Princess

30,10

W.Scholz

3

3

TREACLE DRUM

Tucks Mein

Killevy Phantom

30,27

J.de KLerk

6

4

HEARTLAND VOODOO

Droopys Vieri

Heartland Friget

30,45

T.Mika

1

5

ROSS JAXX ON

WW Apple Jax

Constantoptimism

30,57

T.Koch

5

6

KENDALLI

Hallucinate

Braemor Diamond

30,79

Hanak

 

Heat 4 Finale Puppy Derby 280 meter

Hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

1

1

TAKIROE

Zigzag Dutchman

Ciaras Dove

16,76

D.Willems

5

2

Z-EAGLE YUKON

Westmead Hawk

Vigorous Xara

16,95

G.Muller

4

3

HEARTLAND ACTION

Shelbourne Aston

Miss Lagavulin

17,07

T.Mika

3

4

MOUNT CAPPUCINE'S HRAFNKARL

January Tiger

Mount Cappucine's Anoushka

17,41

D.Willems

2

5

Z-EAGLE POKER

Westmead Hawk

Vigorous Xara

17,46

P.Seifert

 

Heat 5 Finale Sprint Derby 280 meter

Hok

plaats

naam

vader

moeder

Tijd

eigenaar

4

1

BOXSTER CAMOLIN

Dave Mentor

Vigorous Carera

16,80

P.Steinbrecher

1

2

AUSSIE OCTANE

Pure Octane

Electric Osti

16,91

P.Steinbrecher

6

3

MOUNTJOY STAR (W)

Brett Lee

Star of Dromin

16,93

J.Brouwer

3

4

MONTOS ROMANCE

Montos Carhumor

Gallant Romance

17,16

J. van der Bij

5

5

PUCKAUN PHANTOM (W)

Razldazl Billy

Vigorous Zamora

17,17

R.Coenen

 

Heat 6 Graded Race 280 meter

Hok

plaats

naam

vader

moeder

Tijd

eigenaar

3

1 Disq

SPLENDID LAD

Elite State

Selecta Venus

17,37

P.Steinbrecher

1

2

SEANIS MERRY

Honcho Classic

Previous

17,41

J.van Dingenen

2

3

VIGOROUS STEVIE

Phoenix Paddy

Frisby Fizz

17,43

T.Koch

5

4

GELDROPS STRIDE (W)

Standard Scratch

Pineapple Vera

17,48

W.Scholz

4

5

NOAH VON MONARCHENHUGEL

Ikarus

Senspiration

17,91

A. Czarnecki

 

Heat 7 Finale Derby 490 meter

Hok

plaats

naam

vader

moeder

tijd

eigenaar

5

1

CLONKEEN STAN

Top Honcho

Good Luck

29,58

D.Timmer

1

2

ROSWELL DIAMOND

Hot Cruise

Class Bett

29,81

J.Brouwer

3

3

MALBAY TEVEZ

Big Daddy Cool

Malbay Lark

29,86

D.Timmer

6

4

WESTMEAD ACE

Toms The Best

Mega Delight

30,18

G.Muller

4

5

COOLISKA BULLITT

Pure Octane

Infinite Beauty

30,21

A.Czarnecki

2

6

NEARLY THE BEST

Top Savings

Vigorous Lana

30,53

P.de Haan

 

Klik hier voor de foto's >>

 

terug  top Laatste update