home renkalender Renkalender totaal 2013

 

TOTALE RENKALENDER 2013

 

I=Internationaal N=Nationaal  
CH=Zwitserland CZ=Tsjechië F=Frankrijk
A=Oostenrijk PL=Polen H=Hongarije
FIN=Finland RUS=Rusland I=Italië

  

DATA NEDERLAND DUITSLAND BELGIË  DIVERSE

26-01 Neusrift (A) I

27-01 Neustift (A) I

10-03 Rotterdam N

17-03 Spaarndam N

24-03 Velp N

30-03 Kleindöttingen (CH) I

31-03 Köln I

31-03 Liverdy (F) I

01-04 Rijssen I Arezzo (I) I

04-04 Kolin (CZ) I

07-04 Lelystad N Schwarzelfeld N + solo Westerlo N Lostallo (CH) I

07-04 Hildesheim I

13-04 Goes I

14-04 Venlo N Sachsenheim N Awans N Marchegg (A) I

14-04 Versoix (CH) I

21-04 Rotterdam N (N.K. 280 mtr.)

21-04 Greppin I Beringen I

21-04 Oberhausen I

28-04 Spaarndam I Münster I Untersiebenbrunn (A) I

28-04 Son N Chatillon La Palud (F) I

05-05 Velp I Westerlo I

09-05 Rotterdam N zandbaankamp.

11-05 Rábapatona (H) I racing hounds

slovakia

12-05 Hünstetten N kurzstreckenmeisterschaft Inzing (A) I

12-05 Awans N Lostallo (CH) I

19-05 Oude Pekela I Hoisdorf N + Solo rennen Krengelbach (A) I

19-05 Venlo N Gelsenkirchen I Versoix (CH) I

19-05 Freiburg I

25-05 Zehlendorf Berlin-Brandenb. N DWZRV Sg-Rennen

25-05 Landstuhl I

26-05 Son I Mladá Boleslav (CZ) I

26-05 Jubbega N Awans I Marchegg (A) I

01-06 Rijssen N

02-06 Spaarndam I Offenbach N Beringen N

02-06 Bermatingen I

08-06 Goes N Gelsenkirchen N Bundessiegerr. Castano Primo (I) I

09-06 Oude Pekela N Westerlo I Ekaterinburg (RUS) I

09-06 Lostallo (CH) I

15-06 Lelystad I 14.00 uur

16-06 Osnabrück N Beringen I Mladá Boleslav (CZ) I

16-06 Soissons (F) I

23-06 Rotterdam I Derby

23-06 Oude Pekela N

30-06 Goes N (N.K. 350 mtr.) Hamburg N Awans N

30-06 Eilenburg N

07-07 Hannover I + Solo Rennen

07-07 Jubbega I Darmstadt N + Solo Rennen Westerlo N Lednice (CZ) I

14-07 Rotterdam Challenge TR. Köln Verbandsiegerrennen Beringen I

14-07 Velp N

21-07 Lelystad N Hünstetten I

28-07 Rijssen (N.K. 475 mtr.) Hildesheim N Awans N Tampere (F) I

03-08 Rijssen N .

04-08 Tüttleben N Beringen Kleindöttingen (CH) I

04-08 Rotterdam N (280 m 480 m)

10-08 Landstuhl N Kolin (CZ 

11-08 Son I Westerlo N Inzing (CZ) I

11-08 Oude Pekela N

17-08 Hamburg I Lednice (CZ) I

18-08 Venlo N Hamburg N Beringen N

18-08 Lelystad N

25-08 Jubbega N Freiburg I Awans I

25-08 Velp I Munster N

01-09 Lelystad I Bad Homburg N Beringen N

01-09 Greppin I

7/8-09 VERSOIX (CH) EUROPEES KAMPIOENSCHAP

08-09 Rotterdam N

14-09 Rijssen Köln I

15-09 Staufen I Westerlo I Arezzo (I) I

15-09 Eilenburg N Krengelbach (A) I

21-09 Goes I

22-09 Awans I Lostallo (CH) I

28-09 Spaarndam I revanches

29-09 Son N Gelsenkirchen I revanches E.M. Clubkampioensch. Marchegg (A) I

06-10 Jubbega N Sachsenheim I Westerlo I Untersiebenbrunn (A) I

06-10 Venlo N Tüttleben N

12/13-10 clubkampioenschappen

13-10 Schwarzenfeld N Awans N Mlada Boleslav (CZ) I

13-10 Rifferwil (CZ) I

19-10 Goes N Lichtwedstrijd 15.00 uur

19-10 Rijssen N

20-10 Oberhausen N Mont de Marsan (F) I

27-10 Oude Pekela I Beringen I Kleindöttingen (CH) I

03-11 Lelystad N Awans I Castano Primo (I) I

03-11 Lotzwill (CH) I

10-11 Spaarndam I

17-11 Oude Pekela N 10.00 uur

2014 FINLAND FCI WORLD CHAMPIONXSHIP 2015 GERMANY FCI EUROPEAN CHAMPIONSHIP.

 

 

 

terug  top Laatste update