home renkalender Renkalender totaal 2014

 

TOTALE RENKALENDER 2014

 

  

Totale renkalender 2014

I=Internationaal N=Nationaal KL  = klassieker LSR Lendesseiger-rennen (zonder buitenlandse honden)

 

 

 

 

 

CH =Zwitserland  CZ = Tjechië  F= Frankrijk  A= Oosterijk  PL =Polen  FIN =Finland  RUS=Rusland
I=Italie

 

 

 

 

 

Data

Nederland

Duitsland

Belgie

Diverse

23-03

Rotterdam N

 

 

 

30-03

Venlo N

 

 

 

05-04

 

 

 

Kolin (CZ) I

06-04

Son N

Schwarzenfeld N + Solo
Hildesheim I

Awans N

Liverdy (F)
Loslallo (CH) I

12-04

Goes I

 

 

 

13-04

Oude Pekela N

Sachsenheim N

Westerlo N

Marchegg (A)

19-04

 

 

 

Kleindötting (CH) I

20-04

 

Köln I  Oberhausen I
Greppin I

 

 

21-04

Rijssen I

 

 

 

27-4

Lelystad N

Münster I
Tüttleben N

Beringen I

Versoix (CH) I
Untersiebenbrunn (A) I

30-04

 

Darmstad N Solo

 

 

03-05

 

 

 

Rábapatona (H)  I
Racing Hounds Slovakia

04-05

Velp I  (kl)
Spaardam N

Freiburg I

Westerlo I

Lostallo (CH) I

10-05

 

Staufen LSR
Greppin LSR

 

 

11-05

Lelystad N

Hamburg LSR

Awans N

Lotzwil (CH) I

17-05

 

Münster Kurtzstreckenmeisterschaft

 

 

18-05

Venlo N (kl)
Oude Pekela N (kl)

 

Westerlo N

 

24-05

 

Zehlendorf (Berlin) N

 

 

25-05

Son I
JubbengaN

Frankfurt N

Awans I

Marchegg (A) I
Mladá Boleslav (CZ) I

29-05

Rotterdam N
Zandbaankampioenschap

 

 

 

31-05

 

 

 

Rábapatona (H)  I

01-06

Spaardam I (kl)

Landstuhl I

Beringen I

Rábapatona (H)  I

 

 

Ostercappeln N

 

 

07-06

Goes N (kl)

 

 

 

08-06

Oude Pekela I

Hoisdorg N + Solo

Westerlo I

 

 

 

Gelsenkirchen I

 

 

14-06

 

 

 

Castano Primo I

15-06

Rotterdam I  (Derby)

Oberhausen Bundessiegerrennen

Beringen N

Untersiebenbrunn (A) I

21-06  Lelystad I (kl)  (aanv.14.00u).

22-06

 

Grabsen Hannover N DWZRV-R
Bermatingen I DWZRV-A

Awans N

Lostallo ( CH) I

28/29-06  Rotterdam N NK 350 mtr.

29-06

 

Eilenburg N
Mertingen Solo N
Hannover I

Westerlo N
(280)

Tampere (FIN) I
Krengelbach (A) I

06-07

Jubbega I (kl)

Hamburg N + Solo
Darmstadt N + Solo

Awans N

Lednice (CZ) I

13-07

Rotterdam I (kl)
Challenge Tr.

Köln Verbandsiegerrennen

Beringen I

 

20-07

Velp N

Hünstetten

 

Chatillon La Palud (F) I

26-27-07  Spaarndam N  NK 280 mtr.

27-07

 

Hildesheim N

Beringen N (275)

 

02-08

Rijssen N

 

 

 

03-08

Rotterdam N

 

Westerlo N

Versoix (CH ) I

10-08

Son I (kl)

 

Beringen N

 

16-08

 

Hamburg I

 

Lednice (CZ) I

17-08

Oude Pekela N
475 mtr.

Hamburg

 

Kleindötting (CH) I

24-08

Jubbega N

Freiburg I

Awans I

 

31-08

Venlo N

Offenbach Frankfurt N
Münster N
Greppin I

Beringen N

 

6/7-09               TAMPER FINLAND INTERNATIONAAL FCI WERELDKAMPIOENSCHAP

07-09

Rotterdam N

 

 

 

13-09

 

Hannover N + Solo

 

 

14-09

Lelystad I

Köln I
Staufen I
Eilenburg N

Westerlo I

Krengelbach (A) I

20-09

Rijssen I

 

 

Alsónémedi (H) I
Bytom (PL) I

21-09

 

Mertingen N + Solo

Awans I

Lostallo (CH ) I

28-09

Jubbega

Darmstad N + Solo
 Gelsenkirchen I

 

Marchegg ( A) I

4-10

Goes I

 

 

Rábapatona (H)  I

5-10

 

Tüttleben N
Sachsenheim N

Westerlo I

Untersiebenbrunn (A) I

11-12-10                                                  Clubkampioenschap

12-10

 

 

Beringen N

Rifferswil (CH ) I
Castano Primo (I)
Mladá Boleslav (CZ)  I

18-10

Goes N aanvang 15.00 uur

 

 

 

19-10

 

Oberhausen N

 

Mont de Marsan (F) I

26-10-

Oude Pekela I

 

Beringen I

Kleindötting (CH) I

26-10

Son N

 

 

 

1-11

Rijssen N

Berlin N LSR 04
Münster N LSR 09

 

 

02-11

Venlo N aanvang 10.00 uur

Köln LSR 10

Awans I

Lotzwil (CH) I

09-11

Spaarndam I

 

 

 

16-11

Oude Pekela N aanvang 10.00 uur

 

 

 

 

 

2015         Duitsland FCI Europees kampioenschap

 

terug  top Laatste update